| cipriantuna a întrebat:

Cine se joaca Drakensang Online? Vreau sa stiu pentru ca vreau sa infiintez o ghilda de romani

Răspuns Câştigător
| Trusca_Florin_1995 a răspuns:

Am eu ghilda de romani pe Heredur se cheama AssassinsROMANIA zi-mi cum te numesti si te adaug eu poate facem treaba impreuna happy

7 răspunsuri:
| cipriantuna explică (pentru Trusca_Florin_1995):

Dragonrush (braconier lvl 24 )

| alexandruliviu a răspuns:

Da eu, adauga dennie sau cyborg123

| labontdumitru a răspuns (pentru Trusca_Florin_1995):

In joc ma cheama Dumitru99

| VanHelsinG007 a răspuns:

007ghost -->>razboinic lvl 32

| Eresius13 a răspuns:

Joc eu cu tine depinde pe ce servar.

| anonymos16 a răspuns (pentru Trusca_Florin_1995):

Sall ma bagi si pe mine ca eu san lv 31 an centurion si sant magician ca chieama rebyl mersi big grin

| ToxicG a răspuns:

Salutare ~! Sunt jucatoare de Draknesang de aproximativ 2 ani. Sunt full unicat, LvL45. As cauta o ghilda de romani cu caratere puternice, de la care mi-as dori in special multi warriori puernici -care sa reziste la Mortis. Daca ai ghilda si crezi ca mi-ai putea gasi un loc, lasa`mi un raspuns si iti voi spune numele.