| TAdrian a întrebat:

Cine se joaca Minecraft? Vreau sa ma invete si pe mine. va rog. Id: t_adrian91

Răspuns Câştigător
| JaargOn98 a răspuns:

De fapt Minecraftul este un joc foarte creativ (nu pot spune chiar educativ) dar NU ai cum sa-l compari cu metinul in niciun caz. Sunt 2 jocuri total diferite. Daca vrei te ajut eu (skype:yonurwolf98; ID: jaargonwolf98)

PS: Urasc metinul >>: (

5 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

E un joc aiurea cu grafica de *** eu zic sa incerci altceva. E timp pierdut, mai bine un metin, aion, ceva.

| DaDuSH a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Nu conteaza prea mult grafica la un joc (depinde de joc)
La minecraft grafica pixelata se potriveste foarte bine, e un sandbox game nu poti sa compari cu metin sau aion care sunt mmorpg si care sunt facute de alte companii
Pot sa iti garantez ca minecraft e mai jucat decat ambele.
Minecraft e un joc de survival dar e si creativ pentru ca ai o varietate de iteme cu care poti construi.

P.s. Ti-am dat add daca vrei sa te ajut cu minecraft happy

| AOLEVRIC a răspuns (pentru DaDuSH):

Am jucat minecraft, nu am nevoie de ajutor. Ce ai spus e adevarat sunt de acord cu tine.

| DaDuSH a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Dar nu pentru tine era aia, am scris-o pentru TAdrian

| AOLEVRIC a răspuns (pentru DaDuSH):

laughing Ma rog, asa credeam fiindca mie mi-ai raspuns.