| cosminbbbbbb a întrebat:

Cine stie cum sa fac ca sa imi mearga hartile la counter strike adica sa nu imi mai apara "learnig map" si apoi analisyng... inapoi dau funda:*

3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Chestia asta cu "learning map" se intampla numai daca joci cu boti. Acest lucru se intampla deoarece harta fiind noua (necunoscuta jocului), jocul trebuie sa o analizeze pentru a programa miscarile botilor (locuri unde se pot ascunde, traseele pe care le vor urma). Din cate stiu eu acest lucru nu il poti evita si daca ai reusi probabil botii ar sta pur si simplu pe loc pentru ca nu ar sti unde sa se duca. Din moment ce analizarea hartii se intampla doar prima data cand joci pe o harta, nu inteleg de ce vrei sa sari peste ea? Adica se intampla o singura data si gata.

| cosminbbbbbb explică (pentru JohnnyWylde):

Nu. de exemplu in fy_snow imi apare learnig map si dupa analisyng hiding nu stiu ce... prima data si a doua oara e la fel. si a treia la fel...

| JohnnyWylde a răspuns (pentru cosminbbbbbb):

Presupun ca asta se intampla din cauza jocului. Am avut CS 1.8 Goiceasoft si asta mi se intampla si mie. Am schimbat counter-ul si am scapat de problema aia. Presupun ca poti gasi pe anumite site-uri modalitati prin care sa rezolvi problema dar eu am rezolvat problema schimband jocul.