| SycănDistroy a întrebat:

Craci :X `un fericit TPU! Va roog frumos cateva jocuri gen GTA (Grand Theft Auto).

6 răspunsuri:
| iullyan22 a răspuns:

Saints row, mafia, max payne

| SycănDistroy explică (pentru iullyan22):

Le am pe toate pe pc. Altele. big grin Poate iti dau si o funda.

| diablo2 a răspuns:

Just Cause
Just Cause 2
P.S.
Dishonored acesta nu este joc gen GTA dare este gen Assassin Creed Si este First Person Shooter

| Draghici_Gimi_1972 a răspuns:

Metin2
dirt2
dirt3
mafia
transformers
euro truck simulator
sims
nfs undercover
nfa shift
nfs run
nfs carbon
baterfielld 2
samp(gta san andreas multiplayer)
baterfielld 3
cs
crysis
crysis2
fifa... toate fifa
formula 1
etc mai vrei zi-mi cati mai zic oho inca cate! Dai funda?

| iullyan22 a răspuns (pentru SycănDistroy):

Just cause, scarface, total overdose, stalker, skirim, farcry, red dead redemtion. Funda?

| SycănDistroy explică (pentru Draghici_Gimi_1972):

Metin 2? laughing Frate ala e joc strategie. Battlefield 1, 2, 3 sunt shooter, crysis la fel, cs. counterstrike shooter, NFS (need ofr speed ) e curse, masini. sims e cu totul altceva. transformers? laughing pff..Nici nu as da funda.