| Aidad a întrebat:

Cum imi pot lua arme in crossfire europe? funddaaaasad

3 răspunsuri:
| v1rUsSs a răspuns:

Cauta pe sus peacolo si dai la mall sau magazin, sau faci rank si primesti bani si armehappyFunda?

| StasN9 a răspuns:

Salut, im primul rind sunt doua tipuri de arme:
1. Poti cumpara arma cu banii din joc
2.Sa-ti incarci contul cu bani adevarati!
In cazul tau. este nevoie sa joci mai mult pe servere pentru a face un venit mai mare de bani, cu care vei putea sa-ti cumperi arma dorita
Referitor la 2 metoda.nu iti recomand sa iti incarci contul. deoarece vei ramine dezamagit de asta.Succese

| Aidad explică (pentru StasN9):

Am cautat la item si nu pot cumpara nici o arma.happy cum pot face banii suficienti?