| Soare_Diana_1968 a întrebat:

Cum ma loghez pe serverele din minecraft? Stiu chestiile cu register si login
dar daca nu stiu parola serverului?

Răspuns Câştigător
| σκμ a răspuns:

Salut! Cred că te referi la faptul că folosești un cont non-premium cu skin.Creatorul contului se poate conecta pe alte servere și dacă ești ghinionist ca, creatorul să fie deja înregistrat nu mai ai șanse să te înregistrezi pe serverul respectiv.Numai bine!

4 răspunsuri:
| Soare_Diana_1968 explică (pentru σκμ):

Nu de asta,doar ca daca dau:/register trebuie sa scriu si parola, dar eu nu o stiu, m-am documentat, dar spuneau doar de /register parola, si /login parola

| σκμ a răspuns (pentru Soare_Diana_1968):

Decibig grinai /register parola pe care vrei s-o pui, ex:diana1234 după mai scrii o dată diana1234. După ce ieși de pe server și reintri o să-ți apară /login password
Iar tu o să scrii:/login diana1234 și ești pe server. Sper că ai înțeles

| Soare_Diana_1968 explică:

Multumesc,mult,mult de tot!

| σκμ a răspuns (pentru Soare_Diana_1968):

Mă bucur că mai înțeles.