| Pgl_NArcis_1997 a întrebat:

Cum pot face bhop pe sv de cs clasic,ca am vazut multi care fac asta? ceva aliasuri sa bag in cfg, sau cum?

2 răspunsuri:
| B3sTiaL a răspuns:

Ei bine, nu ma laud cu ceva...

Dar ti-am gasit un tutorial referitor la subiectul tau.

P.S. : Asta... Nu se reuseste din prima, din multa, foarte multa munca!

Video : https://www.youtube.com/watch?v=ysCU-UxJMIg

Acolo vezi si pasii :). Funda? Bafta!

| Pgl_NArcis_1997 explică (pentru B3sTiaL):

Multumesc,dar nu ma ajuta caci vreau sa fac pe sv de cs clasic.adica stiu sa fac dar daca sunt pe clasic si apas space nu sare decat odata.mie imi trebuie ca daca tin apasat pe space sa sara in continuu ca sa pot face bhop.eu asta nu stiu....cum sa fac sa sara de multe ori cand tin apasat pe space...