| corbeaioanagabriela a întrebat:

Cum pot sa fac o casa la SECOND LIFE?
Io

6 răspunsuri:
| scooby98 a răspuns:

Salut, in SECOND LIFE poti sa iti faci casa daca ai cont premium adica daca platesti 8$ pe luna adica cam 32 de lei pe luna big grin

| corbeaioanagabriela explică (pentru scooby98):

Eu am cumparat o casa gratis ...adica mai multe dar nu stiu terenul...

| scooby98 a răspuns (pentru corbeaioanagabriela):

Inseamna ca ori se joaca un hacker intrat pe joc ori e o eroare la cumparare big grin

| corbeaioanagabriela explică (pentru scooby98):

Si am tras pe un teren, si arata casuta

| scooby98 a răspuns (pentru corbeaioanagabriela):

Atunci trebuie sa fie o eroare altfel nu stiu
big grin

| MaidenRose a răspuns:

Poti cumpara o parcela unde iti poti aseza casa pe care probabil ai cumparato de pe marketplace sau iti poti cumpara un skybox.