| StartingANewLife a întrebat:

Cum pot sa-mi fac un email cu extensia @ymail.com? am vazut la cineva, 'nuconteaza@ymail.com' si as vrea si eu. dau funda cui ma poate ajuta! multumesc

3 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Salut. Intrii acolo unde iti faci cont de yahoo si dupa casuta unde iti scrii tu denumirea email-ului mai este una care este completata cu @yahoo.com. Tu dai pe casuta aia si o sa iti apara sa alegi ce vrei, ymail, si mai sunt cateva

| StartingANewLife explică (pentru cookie01):

Am incercat deja, in casuta respectiva imi apare sa aleg doar dintre: @yahoo.com si @yahoo.ro, nimic altceva.

| cookie01 a răspuns:

Pe site-ul la yahoo ai incercat asta?