| stefan_9987 a întrebat:

Cum poti fi mai bun la arme pe samp? unde tragi? sau ar exista vreun mod sau o tinta mai buna de downloadat?

Răspuns Câştigător
| Grumpy123 a răspuns:

Deci..La SA-MP daca adversarul este aproape de tine iti recomand Deagle
trebuie sa te misti dela sageti si sa i tragi in cap..sau exista Joypad (Telecomanda dela PS sau Xbox exista si pentru. PC)
cu aia trebuie numa sa tragi fara sa pui tinta ca se pune singura..deci iti recomand sa folosesti mai mult deagle..si sa te misti stanga dreapta si in acelasi timp sa i tragi in cap la adversar

2 răspunsuri:
| stefan_9987 explică (pentru Grumpy123):

Dar joypadu se poate conecta la pc?

| Grumpy123 a răspuns (pentru stefan_9987):

Da..Este o telecomanda speciala pentru PC (Deaia cum este la PS sau la Xbox)