| Co1998 a întrebat:

Cum pun salvari la saint row the third, nu gasesc nici un folder in my documents, ceva idei?

3 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Intra in joc.fa tu o salvare iar apoi o sa iti apara in My Documents tongue funda?

| CrYsTyAn98 a răspuns:

La Saints row 3 salvarile nu o sa le gasesti niciodata in My Documentsci aici -> C:\Documents and Settings\(Numele tau/al pc(laptp-ului) tau)\Local Settings\Application Data\SKIDROW

| krysty199 a răspuns (pentru CrYsTyAn98):

Salut eu am windows xp dar nu gasesc folderul local settings ce fac