| DΣΣΔ a întrebat:

Cum se joaca metin 2?
mi-am facut cont si joc joc dar nu stiu cum sa trec de lvl 1(am download-at jocul pe pc)... va rog ajutati-ma. dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ancutza_8869 a răspuns:

Salut! Te pot ajuta eu, sunt experta in ceea ce priveste metin 2:Fii atentade da cu nivel 1 ok? Apoi tu trebuie sa te duci in padure si vei vedea acolo caini salbatici si deasupra lor scrie ca sunt de lvl 1 ei bine ii omori pana faci lvl 5, dar fii atenta ai si viata si trebuie sa bagi licori (iti incarca viata)si va trebuie dupa aia sa faci misiuni si apoi o sa iti dea armura, arma etc...Scopul jocului este dea creste si a face dueluri. Sper ca te va putea ajuta acest raspuns si succesc in continuare!

7 răspunsuri:
| NowRelax a răspuns:

Omoara caini dingo lupi si alte chestii asa vei putea face puncte pentru a trece levelul dar sa ai grija cu ce fel de monstii te bati daca ai level 1 poti incerca sa te bati cu lupii si caini salbatici trebuie doar sa omori monstrii pentru a trece levelul. Bafta!

| vladutzul09 a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu nu te apuca iti vei pierde 90% din timp si vei devenii dependenta este foarte greu sa te lasi si in plus la un nivel mai marisor esti nevoit sa donezi bani reali sad, raspuns la intrebarea ta : du-te si bate caini de preferat sa iti plusezi itm la fierarul din oras macar arma sa o faci +6 ca sa poti creste. Funda big grin?

| username a răspuns:

Daca ai trecut de pubertate iti recomand sa joci altceva, mult mai interesant, cum ar fi AION, RIFT sau in ultimul caz, WOW.

| DΣΣΔ explică:

Multumesc.(am ajuns lvl 4)

| jabdah a răspuns:

Cum pot trece din tara in care am ajuns, ca am folosit transportorul si nu mai stiu cum sa ajung inapoi! va rog ajutati-ma!

| DΣΣΔ explică (pentru jabdah):

Ok... ai facut o prostie imensa. trebuie sa treci prin fiecare portal pana ajungi inapoi acum nu stiu cum sa-ti explic dar lasa poate te descuri.PWP

Răspuns utilizator avertizat