| OSCARtoons a întrebat:

Cumpar cont metin2 ro de preferat pegasus lasati detalii despre cont si un id de mess

6 răspunsuri:
| deeudeea a răspuns:

Am eu unu pe pegasus la blue lvl 35 samanca cu armat m4 forta. Baga id, daca vrei :andreutza_nebunika14

| Bronec_Robert_Bronec_Marius_1980 a răspuns:

Am eu cont de war 45 galben server pegasus
id mess este sicaobrica
cautama pentru detalii

| Bronec_Robert_Bronec_Marius_1980 a răspuns:

Am eu war lvl45 id mess sicaobrica

| Bronec_Robert_Bronec_Marius_1980 a răspuns (pentru deeudeea):

Am eu cont pe pegasus regat galbec war lvl 45 pentru detalii id mess sicaobrica

| Anca_Vlas_1998 a răspuns:

Am eu ninja lv 75 P ambuscada cu iteme tot necasatorit YM: vlas. daniel@yahoo.com

| 12344566555 a răspuns:

Salut, am eu cont pe metin 2 ro, Mai exact pe Pegasus steag galben. Acuma depinde pe ce caracter iti place sa joci ca eu am War lv 70 Mental ( otel +9, magnetica+9 ) sau Steag albastru shamanca lv 92 (full P, Epika +5 Full bonus, evantai evoluat +6 12 int ) si cam astea sunt conturile, Dar daca te intereseaza iti pot vinde si Yang 100kk =100 lei Ma anunti daca te intereseaza ceva din cele Prezentate mai sus tongue bafta