| MuzzaFuzza a întrebat:

Daca mi-am pierdut parola la jocul Transformice cum mi-o pot afla? Raspundeti repede va roog!

Răspuns Câştigător
| AgentuXXL a răspuns:

Simplu, intri site daca este in alta limba intri google chrome dai traducere cauti logare si mai jos de alea unde iti cere acolo id si parola tu sa cauti cu traducere de romana am uitat parola sau ati uitat parola? funda?

2 răspunsuri:
| MuzzaFuzza explică (pentru AgentuXXL):

Auzi daca iti dau id de Transformice imi poti gasi parola? Id : Epikzimmer

| Ansformmice a răspuns:

Era cont pro? Dacă da, nu ştiu, dacă nu, fă-ţi alt cont, dap laughing)