| cosminuzzzu a întrebat:

Daca TPU inseamna toti pentru unul va rog ajutati-ma! cine stie vreau cod pentru masini sau bani sau boost pentru nfs world?

Răspuns Câştigător
| EndOfJoke a răspuns:

Nu cred ca este dar ce nfs?
Lamurestema si pe mine.io am jucat nfs hot pursuit 2, iar world-ul este altu,poti juca in retea, daca da cum, si de unde il iau?

2 răspunsuri:
| ricardo_2331 a răspuns:

Am gasit aici functionabil trainer online pentru nfs world verificat http://internetus.ro/forum/viewtopic.php?f=13&t=189 pai daca vrei da-mi si mie o funda

| cosminuzzzu explică (pentru EndOfJoke):

Scrii pe google nfs world