| Lorena011 a întrebat:

Dati-mi s mie va rog un metin care sa cresc asa normal unpic mai repede..si sa fie playeri cam multi pe el multumesc! dau, funda!

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Buna Loredana. Poti incerca Metin2Steel, Metin2Hammer, Metin2yonies, Metin2 Gm-Mode, Metin2Wars, Metin2LunarisOnline, Metin2Epical, Metin2Legend (cu hamachi), Metin2 3D. Funda?

4 răspunsuri:
| Jok3rS0ul a răspuns:

Incearca LunarisOnline sau Xperiment am jucat si eu pe amandoua sunt foarte calumea!winking

| BANDITULmoortii a răspuns:

Poti incerca urmatoarele : apollo xperiment epical hotstyle energy si atat Funda?

| Lorena011 explică (pentru Search69):

Da...o sa incerc happy

| Lorena011 explică (pentru Jok3rS0ul):

O sa ma uit peste ele mersii happy