| adyadutzu a întrebat:

Dati-mi si mie idei de dialoguri despre diverse sau chiar dialoguri intre 2 persoane! Va rog, dau funda!

2 răspunsuri:
| Onixuţa a răspuns:

Hey!
-Îţi place arta? Ce anume preferi?/
-Ce gen muzical preferi?/
-Ce literatură te pasionează?/
-Eşti o persoană extrovertită sau introvertită?/
-Mie îmi place să mă refugiez în... (muzică, desen-ce activitate preferi) când sunt trist/ă sau am o zi...(urâtă, nefericită, cu prea multe denivelări/hop-uri emoţionale)

-Ce filme îţi plac?
-Îmi plac persoanele...(glumeţe,/înţelegătoare/ indulgente/ inteligente/frumoase/talentate etc.). Consider că te-ai regăsi în toate aceste însuşiri.
-Mi-ar plăcea să îţi semăn ţie (doar în cazul unei persoane Super-Okay din toate punctele de vedere)
-Îţi admir... (ambiţia/talentul/munca/viaţa/stilul de viaţă/inteligenţa/fineţea)
-Mi-ai insuflat... (încredere) de atunci când...
-Consider că trecutul are nenumarate amintiri cufundate în lacrimi; viitorul are privilegiul de a ne contura fericirea în zâmbet.(creaţie proprie)
Sper să îţi placă. Dacă mai ai întrebări, mi-ar placea să te ajut. Spune-mi tema ce o vei aborda.
Bye-bye! :*

| adyadutzu explică (pentru Onixuţa):

Despre: Muzica adica ce fel de muzica iti place, el raspunde rap pentru ca... mai multe, sau despre unforma scolara si funda vot si felicitare ai! :*