| sebi103 a întrebat:

Dati-mi si mie un metin pvm sau pvp in care sa cresti repede la pvm foarte repede cu iteme noi epice si dati-mi si linkul! mersi frumos! Funda+vot=rege la cel care raspunde primul si bine

6 răspunsuri:
| xHellBoYx a răspuns:

Salut, pvm iti spun eu unul Metin2Arena:
1.cresti destul de greu...lvl max este 125, ceea ce imi place pe acest sv este ca e fara donatii si sunt toti playerii egali, itemele se evolueaza, din otel iese smarald si dupa pose, nu se face king. Funda? Ms

| fotbalmessi a răspuns:

HammerMT2 http://www.hammerm2.com/
E privat
Funda?

| mihaita58 a răspuns:

Oriental mt2 e pvp-pvm la shopuri e pvp e ff fain

| mihaita58 a răspuns:

Oriental metin2 cresti lv max pana la 99 la shopuri e pvp

| mihaita58 a răspuns (pentru fotbalmessi):

Salut,pvm-pvp, oriental mt2 te da lv 1 max lvl 99 e ff fain incearcal

| mihaita58 a răspuns:

Oriental mt2 e ff fain te da lvl 1 te cresti pana la lv 99 la shopuri este tot pvp si pvm