| BOSS123456789 a întrebat:

DAU FUNDA! AM NEVOIE DE AJUTOR! VA ROG!
Salut TPU, sunt sigur ca cunoasteti jocul Rising Cities, aveti Funda daca imi ziceti si mie codul bonus din 2014, cel actual.

Răspuns Câştigător
| Apocalipsa22 a răspuns:

Salut! Si eu joc Rising Cities sunt la lvl 20 si momentan nu exista uun cod bonus valid a fost unul pe 20 si ceva mai pentru 75000 de likeuri primite pe facebook dar a expirat apropo vrei sa fim prieteni pe joc ma cheama tir99 daca vrei am sati trimit prin maesaje codurile bonus. Funda te rog

2 răspunsuri:
| BOSS123456789 explică (pentru Apocalipsa22):

Eu ma numesc monifredo, iti trimit cerere, eu sunt la nivelul 27, ti-am dat funda!

| Apocalipsa22 a răspuns (pentru BOSS123456789):

Merci