| anonim_4396 a întrebat:

Dau Funda! Salut, caut un joc realism survival, adica tai copcai faci lemne construiesti, faci capcane de animale, actiunea sa se petreaca undeva in padure dar cu grafica buna si sa fie multiplayer adica sa mai pot juca cu un prieten.Atentie: sa nu fie jocul minecraft, dead island sau altele care-s horror survival. Vreau ceva cat se paoate de Real, sa traiesti in padure sau ceva de genu.

4 răspunsuri:
| Lolo101 a răspuns:

Nu cred ca exista un joc cum iti doresti tu,stiu cum e,si eu imi doresc ceva la fel,in genul acestuia, da rnu in padure, sa fie viata normala, sa te plimbi pe strada, sa mananci etc

| an4rei a răspuns (pentru Lolo101):

Incerca SAMP-San Andreas Multiplayer Sau MTA -Multi theft auto.Este exact ce iti doresti tu iar astea 2 jocuri au mai multe servere iar genul tau se cheama rp-roleplay si daca vrei gen cauti la servere roleplay sau rpg.Bafta!

| Azµre a răspuns:

Miasmata îți recomand!

| Fanu23 a răspuns:

Pai poti sa joci Rust sau TheForest.dar TheForest inca nu a aparut multiplayer dar Rust da si e chiar cum vrei tu