| Noitrex a întrebat:

Dau FUNDA. vreau sa-mi schimb ip-ul si nu stiu cum sa fac

1.am ip static

2. daca exita vreun program care poate face asta dati-mi download + tutorial pe romana

3. daca ai de gand sami spui ceva de genul "nu se poate" mai bine taci.

Răspuns Câştigător
| bogdisuperstar a răspuns:

Winner

4 răspunsuri:
| Noitrex explică:

Hide my ip nu functioneaza la jocuri (in caz de ban) doar poti intra pe site-uri cu alt ip bla bla bla infine am spus ca dau funda si ma tin de promisiune fiindca niciunul dintre voi nu m-a ajutat concret primul care zice "winner" ia funda(da dintre voi 2)

| ZethOfficial a răspuns:

Multe programe pot face asta, de exemplu (unul gratis) AoL dialer sau tot felul de programe cu free trial care te tin 10 zile si dupa expira
Daca vrei sa-ti schimbi ip doar ca sa dai voturi la niste siteuri mai gandeste-te deoarece cookies sunt salvate mereu de catre browser, poti sa le stergi dar te complici aiurea.
Mai poti sa schimbi proxy de la browser(scrii proxy list pe google )
si il schimbi (la google chrome) din options-under the hood-network-change proxy settings-lan settings -proxy server(bifezi casuta aia si pui ip) mai sunt si altele ilegale...

| Noitrex explică (pentru ZethOfficial):

Eu am luat ban( adica nu mai pot sa intru pe sv) pe un sv de samp si vreau sa-mi schimb ip deoarece mi-a dat ban pe ip.
metode pentru a schimba ip dinamic stiu si eu vreo 3 da pentru ip static cm e al meu ce draq sa fac.
am aol ala full da mai trebuie un tutorial in romana intelegi ca de unde sa stiu sa-l folosesc

| bogdisuperstar a răspuns:

1. Downloadezi Hide my IP de aici : http://w-w-w.m-e-g-a-u-p-l-o-a-d.com/? d=39L0GWIX