| chronoStrix a întrebat:

Dau fundita! Am descarcat un joc RELOADED si sunt multe arhive care au in total apx 6 GB. Daca bag acele arhive pe 2 DVD-uri, adica le impart in 2 si le copiez, va merge jocul daca copiaza acele arhive, le dezarhiveaza si il instaleaza?

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Normal ca o sa-ti mearga

4 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Daca i multe arhive nu e nevoie sa arhivezi decat una din ele, adica prima, e foarte simplu

| chronoStrix explică (pentru geo675):

Nu cred ca ai inteles intrebarea... Arhivele alea daca le bag pe 2 DVD-uri, va merge sa le instalez alta data? adica sa le copiez de pe DVD inapoi in pc si sa instalez jocu...

| chronoStrix explică (pentru geo675):

Ok, multumesc mult. De pe stick nu mi-a mers si de aia nu eram sigur daca o sa mearga de pe DVD.

| Atat_Yonutz_1998 a răspuns:

Nu are nici o treabahappy, merg