| Constantin_Catalin_1905 a întrebat:

De ce imi scapa masina pe sub mapa in Need For Speed 2016
am un
-Intel Core i3 5010u 2, 1 Ghz
-Nvidia GeForce 920m de 2GB
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Incearca sa instalezi ultimul driver la placa video. Nu rula decat NFS si nimic altceva in background.
Daca problema persista, schimba grafica la joc. Daca e la Ultra, schimba la High, daca e la high schimba la low. Deasemenea defragmentarea disk'ului poate ajuta.

Si daca chestiile de mai sus n-au ajutat, dezinstaleaza jocul si instaleaza-l pe alt disk. Daca e in (Ehappy dezinstaleaza-l si instaleaza-l in (Dhappy de exemplu.
Banuiesc ca e din cauza la Disk Performance.

6 răspunsuri:
| Constantin_Catalin_1905 explică (pentru N0xEterniS):

Ok o sa vad daca merge si revin cu funda

| ITArea a răspuns:

Deoarece tu nu indeplinesti cerintele jocului!

| Constantin_Catalin_1905 explică (pentru ITArea):

Uita-te mai bine pe cerinte si dupa aia vii

| alexboss2020 a răspuns (pentru Constantin_Catalin_1905):

Ha ha ha laughing)) m-am uitat la cerinte nu ai cum sa duci jocul! Intelege!

| Constantin_Catalin_1905 explică (pentru Constantin_Catalin_1905):

Si te uiti pe cerintele minime nu pe altceva