| Timotey99 a întrebat:

De ce mi se misca winodws 7 mai prost ca windows xp?
Am 4 GB, Intel pentium dual core G630 2.7 ghz, placa video nVIDIA ENGT 440 1GB DDR5 si hdd de 500, iar pe placa de baza scrie windows 7 ready!
Imi poate spune si mie careva de ce mi se misca mai prost?

6 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Windows 7 consuma mai mult Ram decat windows XP, si poate nu indeplinesti cerintele minime cerute de windows 7.
Bafta.

| Timotey99 explică (pentru razvyaga):

Pai si pe windows 8? merge bine pe ala dar nu si pe 7

| razvyaga a răspuns (pentru Timotey99):

Inseamna ca este de la windows-ul instalat de tine. Poate tu ai X64 pe un procesor de X32/X84.

| Timotey99 explică (pentru razvyaga):

Il am pe x64 uitate si tu sa vezi http://ark.intel.com/......e-2_70-GHz

| razvyaga a răspuns (pentru Timotey99):

Pune id Skype/Mess razvy_aga si o sa te ajut. Dar sa spui cine esti.

| GreenEagl3 a răspuns:

Fa si tu rost de un alt windows... Cu ce specificatii ai, nu vad de ce nu ar merge...