| Haidu_Eduard_1995 a întrebat:

De ce nu pot cumpara Overwatch de pe Battle.net?
Dupa ce am introdus informatiile despre plata am dat Pay Now. Dupa s-a incarcat si toate alea ce am scris s-au sters si imi arata sa cumpar Overwatch pentru PC PS4 sau XBOX ONE. Oare mi s-au furat banii de pe card? Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Coffee_Red_1994 a răspuns:

In cazul in care ai avut o eroare la cumparare ti s-au returnat banii automat
Dar totusi incearca sa cumperi de pe alt ceva de exemplu G2A si poti lua key
pentru steam origin sau alt ceva.

| HandaSei a răspuns:

A fost doar un bug probabil, ori se va rezolva și-l vei primi mai greu, ori îți va returna banii înapoi când detectează sistemul că ceva nu a mers cum trebuie...
Oricum se va rezolva de la sine, sau cel puțin așa se întâmplă de obicei!

| HandaSei a răspuns (pentru Coffee_Red_1994):

Îmi place că comentezi fără să ai nici cea mai mică idee despre ce vorbești... ca să simplific lucrurile pentru tine, Overwatch este un joc făcut de Blizzard, iar dacă tu o să găsești cândva un joc făcut de iei pe vreo platformă de promovare ca cele menționate de tine mai sus... să știi că ceva nu e în regulă! rolling on the floor Vine apocalipsa!

| Coffee_Red_1994 a răspuns (pentru HandaSei):

BUN deci tu esti singurul dobitoc Overwatch intr-adevar este facut de Blizzard dar poti cumpara jocul de pe ori ce platforma uite:https://www.g2a.com/overwatch-origins-edition-global-11.html si battle.net a avut buguri de la lansare deci...

| mario366 a răspuns (pentru Coffee_Red_1994):

Se pare ca tu esti dobitocul aici pentru ca tu ai zis ca poate lu-a key pentru steam aici ai gresit nu exista overwatch pe steam key-a o folosesti pe blizzard. Nu mai comenta fara sa stii ceva despre acel lucru...