| girada79 a întrebat:

De copil îmi doresc să mă implic în proiecte caritabile că îmi face mare plăcere. Văzând multe site-uri cu donații electronice, îmi doresc să fac un astfel de site, în care să pun cazuri umanitare cu sistem de donații electronice, cu sumă publică și banii să meargă în contul fiecăruia. Cazul vreau să fie pe site până când va aduna suma necesară și de aceea nu vreau să apară limită de timp. Cine mă poate ajuta să fac acest site, îl rog să mă contactezeǃ

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista destule site uri de acest gen.
Esti dispus sa platesti mii de euro pentru unul nou?
Daca nu, poti oferi ajutor celor care exista deja

https://www.sperantapentruromania.ro/voluntari/

| girada79 explică (pentru suntserios):

Am găsit cu 700 de euro şi 200 lei lunar. Am găsit o familie căruia i-a făcut un prieten gratuit, dar n-are timp. Din păcate am o experiență neplăcută cu acest site.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru girada79):

700 euro probabil fara implementare de plata... Iar la ăia 200 lei pe lună sa mai adaugi 500 macar serverul.

Să știi că prețurile sunt mari. Nu vreau sa te descurajez, dar să știi la ce te aștepți.

Bănuiesc că un ONG ai deja creat că altfel pe persoană fizică nu poți circula tu banii așa cum vrei.

| girada79 explică (pentru suntserios):

700 de euro şi 200 de lei lunar este pentru același site.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru girada79):

Eu am înțeles. Tu ai înțeles detaliile de care ți am zis eu?

| girada79 explică (pentru suntserios):

Am recitit şi am înțeles.