| TheExpert01 a întrebat:

De unde dowloandez jocul asta? http://www.youtube.com/watch?v=xDz0CnHe1hI fara nu e pentru pc ca la nume scrie FOR PC funda!

6 răspunsuri:
| TheExpert01 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Unde il dowloandez?

| Dark4EverzZ a răspuns:

Pe PC nu exista jocuri naruto... doar de la ps2 in sus(psp ps3 xbox) pe PC exista doar mugen si daca la video scrie PC nu inseamna ca e neaparat PC. s-a gandit el ca daca scrie PC la nume(jocurile naruto pentru PC sunt cautate) o sa aiba multe vizualizari... copil mic

| TheExpert01 explică (pentru Dark4EverzZ):

Doamne eu am reusit sa fac sa joc jocuri de ps2 naruto pe PC chiar acum am terminat primul stagiu.

| Dark4EverzZ a răspuns:

Si de ce nu continui? laughing

| TheExpert01 explică (pentru Dark4EverzZ):

Ca am niste treaba