| anonim_4396 a întrebat:

E in legatura cu jocul World of warcraft.Cum ma pot conecta la serverul privat WOW Freakz?

4 răspunsuri:
| elekktro a răspuns:

Intri unde ai instalat wow-ul in data---->> enGb(sau enUS) in fine...
si cauti realmlist.wtf si il deschizi cu notepad: acolo modifici prima linie cu urmatoarea:set realmlist wow.freakz.ro
Daca tiai facut cont intra in wow si logheaza-te! Distractie!

| MrSashastic_5321 a răspuns:

Se plateste sa joci wow?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe serverele oficiale da, daca intri pe freakz(server privat) nu trebuie sa platesti.

| Eusebiu_Dragos_2000 a răspuns (pentru elekktro):

Eu nu am fisierul "realmlist.wtf" sad