| PetrescuEdy a întrebat:

Este buna configuratia asta placa video geforce gtx 750 ti 2 gb 128 bits procesor Intel pentium g4400 3,5 ghz.Si,ce memorie sa aleg, de 4 sau se 8 gb
si recomandati-mi o placa de baza buna pana in 250 lei.Multumesc.

5 răspunsuri:
| aloken a răspuns:

Frate daca ai ales pc-ul pentru gaming poti sa dai click dreapta delete la wishlist.Nu mai faci gaming in ziua de azi cu un GTX 750 TI si chiar daca acel pentium este laudat nu mai duce.Zi-mi bugetul tau si iti fac altul.

| alexboss2020 a răspuns:

Man de ce nu mai pui 100 lei si iti poti lua un gtx 1050, chiar daca procesorul nu este prea stralucit iti cgarantez ca o sa duci orice joc in full hd, bineinteles ca nu pe detalii maxime ca gtx 1050 este buna dar la o placa video de 600 lei nu prea ai ce pretenti sa ceri uite un link
http://altex.ro/......1050d5-2gd

| Mihai1810 a răspuns:

Ce buget ai pentru PC?

| EdyPetre a răspuns (pentru Mihai1810):

1400-1500 lei

| EdyPetre a răspuns (pentru Mihai1810):

1500 lei