| real190 a întrebat:

Eu am jucat WoW acum ceva timp, cand era WotLK. Intrebarea mea este: merita jucat acum, pe patchul 4.2? Este mai misto jocul ca inainte? P. s: o sa intru sa joc tot pe server original. Multumesc

2 răspunsuri:
| NacRonDX a răspuns:

Daca iti place WoW care fara suparare e cal mai nasol zic eu la cat de mare e putea sa faca si grafica iti sugerez sa incerci Aion care are tot vreo 17 dar sa vezi diferenta sau 9Dragons.

| real190 explică (pentru NacRonDX):

Iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti, dar ceea ce ai spus tu tot nu ma ajuta sa aflu raspunsul la intrebarea pusa de mine.