| S1mplu a întrebat:

Exista vreun site unde as putea sa uploadez o imagine gif de peste 105 mb?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mdah, pare oarecum cunoscut. Asta scurtat oricum e cam haotic. Nu prea se intelege mare lucru din el.

11 răspunsuri:
| Frumusica_Irina_1990 a răspuns:

Nu cred

| KodrutZ a răspuns:

O faci arhiva si o urci unde vrei. Imagini gif de 105 MB nu e nimeni timpit sa accepte pentru upload moca ca iti rup serverul in doua cind sint accesate.

| S1mplu explică (pentru KodrutZ):

Trebuie sa fie o cale ceva, vreau sa pun acea imagine gif pe blogul meu si nu stiu daca pot sa-i scad marimea.

| KodrutZ a răspuns (pentru S1mplu):

Depinde. Cine naiba mai foloseste asemenea enormitati? Fa-o avi/mpeg si urca pe YouTube, apoi dai frumos embed si gata.

| S1mplu explică (pentru KodrutZ):

Nu, trebuie sa fie gif, este convertit dintr-un video prin imtoo, dar oricum, am creat alt gif cu marime mai mica si nu mai am nevoie de nimic.

| KodrutZ a răspuns (pentru S1mplu):

Aha, deci ai reusit sa il faci la o marime decenta. Super! Acuma ca sa nu mor prost... da si tu link la giful magic ca m-ai facut curios. happy

| S1mplu explică (pentru KodrutZ):

Uite :p https://mega.co.nz/#! z45nlKwa! BP1iKEc8avDvIEDiDOuBrxOkGgc2XqZbx5YR0HxDs3I si a fost convertit la 40 de secunde cu aproape 800 de frameuri. Dar oricum, am facut alta versiune mai scurta si de dimensiune mai mica :p si aici e ce-l creat pentru a avea o marime mai mica; p se cunoase diferenta :)) http://s14.directupload.net/images/140328/jfx3m7cj.gif

| S1mplu explică (pentru KodrutZ):

Se cheama Absolute Boyfriend, il traduc pentru blogul meu justcallmihai.blogspot.ro, am blogu in lucru, fac la el cate ceva cand am si eu timp.

| KodrutZ a răspuns (pentru S1mplu):

Hmmm, e si asta o chestie. Atita vreme cit nu speri sa faci bani cu blogul respectiv, e foarte ok. Spor la scris!

| S1mplu explică (pentru KodrutZ):

Nah, nu e vorba de bani laughing, e doar pentru mine si ce-i care navigheaza pe net si pentru prietenii mei, nu e nimic din care vreau sa castig bani, pentru a castiga bani exista servici care inca nu am laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru S1mplu):

La cum se platesc joburile de la noi, pentru a cistiga bani mai degraba exista netul...