| Valytzzzu20 a întrebat:

Fratilor nu imi mere cs 1.6 imi da o eroare :Available memory less than 15 MB!-1678450688 Dau funda va implor ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Iti zic eu ce are.
Hardiskul tau este la maxim si nu ai memorie suficienta si pentru cs.
Ce eroare ete asta.
Memoria disponibilă mai puțin de 15 MB.

| Valytzzzu20 explică (pentru Mihail2020):

Si ce trebuie sa fac?

| Mihail2020 a răspuns:

Sa eliberez memoria din hardisk sa mai stergi lucruri care nu iti mai trebuie sau sa faci o curatare a fisierelor.
Acuma el n-are nici o memorie si iti da eroare ca ii mai trebuia 15 Mb ca este suprasolocitat (elibereaza din HARDUL D, F,) unde il ai pus.

Eliberez memoria adica stergi fisierele care nu iti mai trebuie deloc din acel driver.

| Valytzzzu20 explică (pentru Mihail2020):

Tot nu mere frate baga id asta si ajuta-ma martin.valy2000@yahoo.com