| Nemaivazut a întrebat:

FUNDA! Salut TPU ma joc Social Empires si ca sa obtin 2 dragoni trebuie sa fac nivel 10 pe dragon city si social wars am facut deja asta dar cum fac sa imi da dragonii? Cine ma lamureste funda!

3 răspunsuri:
| XxspeedxX a răspuns:

IN dreapta ar trebui sa-ti apara ceva apasale pe toate pana vezi dragoni unu curcubeu si altul nu stiu deci sper ca te-am ajutat si terog funda!

| Nemaivazut explică (pentru XxspeedxX):

Man eu inteleg ca vrei funda si iti dau dar ajuta-ma nu vad nimic in dreapta ecranului poti sa-mi zici mai exact unde sa dau este o chestie indreapta cu cei doi dragon (infernal, ice) dau click acolo si mi arata si daca dau click pe ei ma trimite pe social wars si dragon city

| Nemaivazut explică (pentru XxspeedxX):

De fapt daca ma ajuti la urmatoarea chestiune iti dau funda! Am obtinut dragonul la care imi cerea lv 10 pe social wars dar eu m-am apucat de social empire cand aveam deja lv 13 pe dragon city si acum nu mi-l da cum pot sami resetez dragon city? Sa dau new game sau cv