| BlackAngelOfFire a întrebat:

Funda + Vot! Buna TPU ajutati-ma jucam mai de mult un joc destul de vechiutz si nu stiu cum se num si nici tipul de joc adica :shooter etc porcari habar n-am ce tip e. Deci erea cam asa Construiai ceva puneai soldati etc dar ereau toti asa gen tarani. dupa militari cladirile din ce in ce mai tari puteai sa arzi daca greseai o cladire veneau inamici singuri etc ..Nu erea online si nici browser. Si inca ceva daca nu gresesc puteai sa pui tu ce sa fie pe jos daca vreoiai iarba sau pietris etc. Pls Care stie ceva de Joc Spuneti-mi Thx Anticipat. Funda+Vot.

Răspuns Câştigător
| Mita28 a răspuns:

Salut jocul de care zici tu se numeste Age of Empiers sau Age on Nations.
Si este TBS ca si gen de joc

4 răspunsuri:
| bossnick123 a răspuns:

Minercraft? Nu stiu si nici nu garantez

| BlackAngelOfFire explică (pentru Mita28):

Mz Mult De Tot.

| BlackAngelOfFire explică (pentru bossnick123):

Minecraft? straight face Acolo faci armate? : | In fine oh go on Du-te si joaca minecraft.

| bossnick123 a răspuns (pentru BlackAngelOfFire):

Doar mi-am zis parerea!