| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Heei! Imi spuneti si mie cum pot schimba poza de profil de la youtube pas cu pas? Fundaa :X

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Sa incepem(pas cu pasbig grin)

1. Aprinzi calculatorul
2. Dupa ce apare desktop, fa conexiunea la net(pentru cei cu modem nu este nevoie de pasul 2)
3.Intra pe Mozilla Firefox/Opera/Chrome/Internet Explorer
4.Intra pe guagalhappy(google)
5.scrie "youtube"
6 Dupa ce ai ajuns pe pagina principala, logheza-te.
7. Apasa pe numele tau(exemplu FlorinSalamPRoduction, NicolaegutaVEVO, bo$$ de bo$$ etc.
8.Iti pare o lista de actiuni, iar tu mergi la "settings"
9.Iti arata poza(in cazul in care ai) si sub iti arata "change"
10. Apasa-l pe domnul "change"
11.Alege fotografia.

ATENTIE! Daca nu faci fiecare pas, nu vei reusi sa schimbi poza.

P.S. Ce-i cu intrebarea astaX-(

Sper ca te-am ajutatbig grin

3 răspunsuri:
| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru Alex1997fun):

Dar unde e "Settings" ca nu-l gasesc... straight face

| Alex1997fun a răspuns (pentru ZuzulinaZoe1993):

Dupa ce te-ai logat iti apare numele tau in colt(dreapta sus). Apesi pe sageata, iar "settings" ii intra "inbox" si "Switch account". Daca vrei sa-ti raspund matematic:

Settings este media aritmetica dintre inbox si switch account

Sper ca te-am ajutat

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru Alex1997fun):

Aaaa...gata mersi