| qChowddiix3p a întrebat:

Heei TPU! Are cineva un cont de imvu,de fata, care nu ii mai trebuie? Si sa fie destul de fain. puppy dog eyes3 Dau funda

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Uite aici --->http://www.youtube.com/watch?v=yRlaxou_7oI

O seară faină :D

| dianaaaaax a răspuns:

Nu vreau să fiu răutăcioasă, dar nimeni nu ţi-ar da un cont "destul de fain" (Ca să te citez pe tine) aşa moca, ştiind că acum creditele se fac cum se fac.
O seară bună.

| qChowddiix3p explică (pentru dianaaaaax):

Da stiu. Dar ma gandeam ca poate ar avea cineva un cont caruia nu ii mai trebuie :3 Si stiu ca acum creditele se fac extrem de greu. Si nu voiam pe moca, as fi vrut sa dau un lt cont la schimb daca ar fi vrut. :3