| magdalenalilianapetronela a întrebat:

Hei salutare stie cinev hackuri pentru League of Legends? Am auzit de unul BOTRKT dar nu gasesc... Cine stie da-ti-mi link-ul... FUNDA

Răspuns Câştigător
| FlorinIsc a răspuns:

De cand s-a lansat jocul, nimeni nu a putut sa il hackuiasca. Chestiile pe care toti le auzim din cand in cand sunt doar buguri aparute in urma unui patch, buguri ce sunt raportate si remediate. Sper ca te-am lamurit.

1 răspuns:
| magdalenalilianapetronela explică (pentru FlorinIsc):

Ahh mersi mult ..vedeam pe yt diferite chestii si am vrut si eu sa incerc. Multumesc mult ca m-ai lamurit FUNDA