| SlenderMan299 a întrebat:

Dati-mi cateva jocuri care sa imi mearga pe pc:
Amd Athlon 1500+ 1, 4ghz
Ram 2 gb DDR 1
Nvidia Geforce 5500 fx.
Vreau multe multe jocuri va rog frumos si sa incadreze in cerintele mele va rog! Dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| 8PrejudiceS a răspuns:

Thief 3 Deadly Shadows, Minecraft, Terraria, Fifa 08, Pes 2007, Doom 3, Resident Evil 4, Counter Strike Source, Army Men RTS, Crysis (posibil pe low), Prince Of Persia, Call Of Duty 1, 2, s.a... Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| bogdanbad2 a răspuns:

Mario :-)))

| SlenderMan299 explică (pentru 8PrejudiceS):

Mersi ia id meu serban_johnny poate mai stii niste jocuri care merg pe dansu si ai uitat sa le mentionezi.