| SweetyPie a întrebat:

Heii.cineva mi-a hackat contul de pe metin..cum pot sa-mi schimb parola? Pe site-ul original nici macar nu pot sa ma loghez pentru ca imi zice ca e numele gresit..ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Ady2000Ady2000 a răspuns:

Daca iti spune ca numele e gresit inseamna ca acel cineva care tia hackuit contul tia schimbat parola sau numele deja... Imi pare rau pentru tine.

2 răspunsuri:
| SweetyPie explică (pentru Ady2000Ady2000):

Nu imi spune ca e gresit..imi spune : the account is already connected

| Ady2000Ady2000 a răspuns (pentru SweetyPie):

Inseamna ca persoana care ti-a luat contul ori era pe el ori, nu stiu ce sa spun... Cred ca doar cu atat te pot ajuta...