| bLacKbaLL a întrebat:

Hey buna TPU happy am o problema... mi-am instalat mt2 empire legacy si cand dau sa intru in autopatcher imi scrie errore durante controllo aggiornamenti straight face si nu ii da voie sa faca update... straight face dar in schimb daca dau play toate serverele imi apar offstraight facedc?

2 răspunsuri:
| PipailaXX a răspuns:

Salut! Pai cred ca nu ai net framework ca la unele metine ai nevoei de asa ceva.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| bLacKbaLL explică (pentru PipailaXX):

Deci am inteles ca am nev de net framework 3.5 iar eu am 3.5.1 laughing si cand dau sa il instalez imi apare nu stiu ce panarama... cauta la intrebarile mele si vezi poate ma poti ajuta