| AcidCuSange a întrebat:

Hey! Joc jocul Sims pe facebook. Dar nu imi place. Vreau sa sterg caracterul pe care l-am facut.Cum fac asta? Funda.Va rog, ajutor.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu ai cum sa stergi ce ai facut in el

| DJKim a răspuns:

Pai nu stergi caracterul, doar blochezi aplicatie. Si nu vei putea sa mai folosesti jocul Sims, decat atunci cand i-l vei debloca tu din nou

| AcidCuSange explică (pentru DJKim):

Sa blochez aplicatia? Cum fac asta? Si daca o blochez, cum in deblochez? Mi se va sterge caracterul asa?love struck

| DJKim a răspuns (pentru AcidCuSange):

Sigur primesti invitatii de la prieteni la joc nu? In loc sa dai accept, dai block aplication happy. Si la deblocare, intri pur si simplu in joc. Si nu nu se va sterge caracterul, doar va fi "inactiv"