| albertosme98 a întrebat:

Hey! o intrebare despre cs 1.6..de curand am urmarit un video pe youtube cu cei mai buni jucatori din lume..pgl. chestii...si acolo am vzut la playeri k schimbau direct arma, aruncau grenada direct fara sa mai arate cum scoate tumburusul ala..si as vrea sa-mi spuneti daca stiti ce trebuie sa fac sa fie si la mine la fel..pt cei care n-au inteles la ce ma refer am un video aici http://www.youtube.com/watch?v=JMiEP7wrV-8&feature=relat ed fiti atenti cum isi schimba arma cei de aici. nr 9 de de exemplu.

Răspuns Câştigător
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Alea se numesc Modele HLTV si le iei de aici:

http://www.freakz.ro/forum/HLTV-Models-t5670.html

5 răspunsuri:
| albertosme98 explică:

Nu puteai sa dai si u un raspuns folositor?
las-o moarta

| xRobert93 a răspuns:

Trebuie un anumit plugin si steam cel putin la mine asa merge happy

| albertosme98 explică (pentru xRobert93):

Ce plugin?

| xRobert93 a răspuns (pentru albertosme98):

Nu mai stiu sigur eu il aveam de la un config o sa il caut si daca il gasesc te anunt

| albertosme98 explică (pentru xRobert93):

Ok mersi mult!