| Lik3BoSS a întrebat:

Am o mica problemuta cu boxele,deci am bagat cablul de la ele in unitate dar tot nu merg,am instalat driverul audio depe device doctor, tot nu merg ce pot facecrying

Răspuns Câştigător
| Robotzzzi a răspuns:

Atunci creca sunt stricate boxele?
Uita-te acolo in optiuni pe calculator la audio si alege acolo boxele.
Dai jos in dreapta pe sunet
Dai audio
si alegi boxele
si dai ok daca nu merge nici asea
Sunt stricate sau exista o problema cu ele sau cu calculatorul tau
Dai funda?

3 răspunsuri:
| Robotzzzi a răspuns:

Verifica de la boxa cea mare daca ai toate cablurile bagate si daca sunt bagate bine. Vezi in spate la unitate ai 3 cabluri acolo de sunet si boxe.Vezi daca sunt bagate la locul lor si e ok tot. Daca nu iti merg atunci sunt stricate sau ai o problema cu ele.Du-te cu ele la magazinul de unde leai cumparat sau la ceva magazin de boxe ..Si intreaba.Sunt stricate daca nu iti merg cum ti-am zis eu si ai spus tu.
Funda te rog frumos?

| Lik3BoSS explică:

Am un singur cablu, e negru l-am bagat peste tot unde o intrat si tot nu merg

| Lik3BoSS explică (pentru Robotzzzi):

Tiam dat funda asa... sa nu fiu nesi dar tot nu merg