| Paulvasile10 a întrebat:

Hey TPU,am si eu o intrebare legata de GTA V,l-am descarcat,merge si problema e ca mi-e prea lene sa trec de prima misiune, exista cumva vreo metoda sa scap de ea? dau funda celui mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Iti e lene sa conduci pana la casa aluia si sa ii furi masina apoi sa o duci inapoi la magazin? Pai ar trebui sa nu mai joci gta 5 pentru misiuni pentru ca vor fi din ce in ce mai nasoale. Daca mori de cateva ori in timpul misiunii poti sa dai skip, dupa ce mori dai retry pana cand o sa iti arate si optiunea skip

| Paulvasile10 explică (pentru EnvyU):

Faza e ca nu pentru misiuni am descarcat jocul, ci pentru joc in sine

| userul7200 a răspuns:

Nu e foarte greu http://bfy.tw/ml8

| Liposchi_Laurentiu_2000 a răspuns:

Ia-ti un savegame.Sunt savegameuri si cu jocul terminat.