| VastoLorde18 a întrebat:

Ce jocuri gen god of war si darksiders sunt pentru pc?

4 răspunsuri:
| AirCloud a răspuns:

Pai, ceva in genul acesta ar fi Prince of Persia(1, 2,3, 4) toate partile is foarte misto, dar partile 3, 4 is cele mai faine. Ar mai fi Assasin's creed, tot asa: partile 1, 2, 3, 4 si ar mai fi ceva in genul asta dar, putin mai diferit, Spider-man Web of Shadows si The Amazing spiderman. Mai este si Prototype 1, 2 care is misto si cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat. Bafta... Funda? happy

| VastoLorde18 explică (pentru AirCloud):

AC si Prince of Persia le-am terminat... si cand am zis GoW si Darksiders ma refeream la jocuri cu un caracter cu arme gen sabi. si cu tema mai veche nu cu orase... gen prototype sau spiderman. Altceva mai stii?

| Sociopat a răspuns:

The Witcher 2, Skyrim, Devil May Cry

| UrsaRadu a răspuns:

Pai eu stiu: Prince of Persia: The Sands of Time, Darksiders: 2, Prototype: 2, Skyrim, Dragon Age: Origins, Dragon Age: 2, Arcania, Gothic: 3, Gothic: 2, Bard's Tale, God of War: 1, God of War: 2, God of War: 3, Warcraft: 3, Warcraft: 2, World of Warcraft, Prince of Persia: The Forgotten Sands, Prince of Persia: The Two Thrones, Ninja Blade, Ninja Blade: 2, Ninja Blade: 3, The First Templar si cam atat. Funda