| Whitecore a întrebat:

Hey TPU!
Dati-mi si mie un program bun de facut si editat clipuri ca alea de pe youtube despre metin.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| CantBeTrue a răspuns:

Sony Vegas 10 este cel mai bun program de exemplu poti pune inainte sa prezinti ceea ce doresti Negustorul de arme(alegi tu ce scris vrei adica font) si un fundal albastru.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

6 răspunsuri:
| CantBeTrue a răspuns (pentru CantBeTrue):

Inainte sa prezinti ceea ce doresti..de exemplu doresti sa prezinit Negustorul de Arme inainte sa il prezinti poti sa faci sa apara cu scris Negustorul de arme I don't want to see scuze ca m-am exprimat prost!

| Whitecore explică (pentru CantBeTrue):

Dami un mesaj sa ma ajuti cu el

| CantBeTrue a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5xMyisIfAN0
Tutorial sa pui numele a ceea ce prezinti inainte sa dai click pe el:):*

| Whitecore explică:

Prietene! downloadul nu merge

| CantBeTrue a răspuns (pentru Whitecore):

Http://sony-vegas-video.en.softonic.com/
Downloadeaza-l de aici