| Adytza_ADy_1986 a întrebat:

poate, sa-mi spuna cineva, 10 jocuri tari fara virusi am ligo of legends, sanadreas multi pleyer, yu-gh-eu, si vreua unele noi pe calculator

Răspuns Câştigător
| mm2121 a răspuns:

Fifa 14, GTA 4, Far Cry 3, Batman Arkam Asylum, Batman Arkam City, Batman Arkam Origins, Batman Arkam Origins :Cold, cold, heart, Counter Strike Global Offensive, South Park Stick Of Thruth, WWE 2k14, Teenage Mutant Ninja Turtles Out Of The Shadows, LEGO Batman, Lego Indiana Jones, fifa 14, NFS-MOST WANTED 2012, League of Legends, Minecraft, Heroes Of Newerth, CoD 4 Modern Warfare 1, 2, 3, Prince Of Percia 4, G-FORCE, Left4Dead2,Wolfenstein The New Order, Watch Dogs, Assasin.s Creed 1, 2, 3, 4 Funda?

7 răspunsuri:
| Adytza_ADy_1986 explică:

Dau funda!

| HamsterPufos a răspuns:

World Of Tanks, Runes Of Magic, Aion, 4story, Minecraft, FC4, Watch Dogs, hearstone

| mm2121 a răspuns (pentru Adytza_ADy_1986):

Fifa 14, GTA 4, Far Cry 3, Batman Arkam Asylum, Batman Arkam City, Batman Arkam Origins, Batman Arkam Origins :Cold, cold, heart, Counter Strike Global Offensive, South Park Stick Of Thruth, WWE 2k14, Teenage Mutant Ninja Turtles Out Of The Shadows, LEGO Batman, Lego Indiana Jones, fifa 14, NFS-MOST WANTED 2012, League of Legends, Minecraft, Heroes Of Newerth, CoD 4 Modern Warfare 1, 2, 3, Prince Of Percia 4, G-FORCE, Left4Dead2,Wolfenstein The New Order, Watch Dogs, Assasin.s Creed 1, 2, 3, 4 Funda?

| HamsterPufos a răspuns (pentru mm2121):

Mi-ai copiat comentariul! Am sa-ti dau report pe froum, tu habar n-aveai de jocurile astea, report, REPORT!

| mm2121 a răspuns (pentru HamsterPufos):

-_- Keep calm ai probleme serioase

| Vendetta47 a răspuns:

Inainte de top:Tu vorbeste romaneste laughing))
1. Minecraft
2.Counter-Strike Global Offensive
3.Sleeping Dogs
4. Watch Dogs
5.Far Cry 3
6.Far Cry 3: Blood Dragon
7.Brothers:A Tale of Two Sons
8.Game Dev Tycoon
9.PAYDAY 2
10.WOW

| HamsterPufos a răspuns (pentru mm2121):

Deci recunosti...