| Soryc a întrebat:

:XXX Dece cand am vr sa instalez minecraft mi-a zis sa instalez java.Lam instalat si dupa tot zice ca nu e instalat ca nu e bun.Heeeeeelp.A da si pe ce windows mepe java am auzit ca numa pe wista si 7
Funda!

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

Nu are probleme cu windows-ul, asigura-te ca ai pus folderul. minecraft in folderul %appdata% din run

6 răspunsuri:
| Soryc explică (pentru DarkLaden):

Da pe orice windows mere?

| Soryc explică (pentru ALEX2402):

Wa am 12 ani mai explicit te rog

| Soryc explică (pentru ALEX2402):

Adica ce ar trebui sa fac ca vad ca asta nu prea face nimic numa da click stanga etc si pune pe minecraft da eu zic cu java ca zice ca nu mere nu cum se instaleaza sau cv

| ALEX2402 a răspuns (pentru Soryc):

Reinstaleaza java-ul