| MaryanHD a întrebat:

Hi!
Daca am modul de skinuri instalat in gta san andreas, pe ce apas sa ma schimb? Aia care ii bag in gang sa fie de partea mea au skinul de Assassin creed pentru ca asta l'am instalat..eu cum dau sa ma schimb? Va rog un raspuns rapid! FUNDA!

7 răspunsuri:
| MaryanHD explică:

Astea is pentru GTA VC, p mine ma intereseaza p ce sa apas sa schimb skinu [ gta san andreas tongue ] citeste intrebarea... straight face]

| emag a răspuns (pentru MaryanHD):

Am citit, dar credeam ca merg si la aia :d

| MaryanHD explică (pentru emag):

Stii pe ce apas? iti dau funda daca stiiwinking

| emag a răspuns (pentru MaryanHD):

Nu trebuie sa apesi pe nimic, trebuie sa-ti downloadezi un pack de skinuri de pe internet, si din cate stiam eu, dupa ce instalezi pack-ul, in joc, la meniul Options iti va aparea si o categorie cu skinuri, iar de acolo poti schimba.

| MaryanHD explică (pentru emag):

Daca imi dai si linkul cu pack-ul iti dau Funda big grin. +daca merge happy

| MaryanHD explică (pentru emag):

Eu am vazut pe youtube, cu ImgTool, Cleo etc...

| emag a răspuns (pentru MaryanHD):

Iar eu sunt incepatoare si n-am idee ce sunt astea ImgTool, Cleo etc big grin