| sandramaria20 a întrebat:

I-am cumparat la animalut niste jucarii si nu imi apare nicaieri ce am cumparat. Am dat banii degeaba?! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| marycroitor a răspuns:

Unde ai cumparat? in primul rand sa stii ca nu se plateste niciodata inainte de a vedea rezultatul(produsul). comanzi-primesti-platesti

2 răspunsuri:
| MaxSped3 a răspuns:

Ce joc este?
daca este webkinz te ajutam!

| sandramaria20 explică (pentru marycroitor):

I-am cumparat in club penguin scuze am uitat sa mentionez si eu am vazut ce am cumparat dar nu am stiut exact unde e ce am cumparat! Acum am aflat unde sunt dar multumesc oricum!